عرض کرک

در این صفحه تعداد 94 مقاله تخصصی درباره عرض کرک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI عرض کرک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عرض کرک; Concrete Bridge; Reinforced Concrete; Static Behavior; Shear Capacity; Low Temperature; Crack Width; Cracking Pattern; DIC/PIV Technique; DIC Error Calibration; Modified Compression Field Theory (MCFT);
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عرض کرک; ECC; Engineered Cementitious Composites; HTPP; High tenacity poly-propylene; GBFS; Granulated Blast Furnace Slag; FA; Fly Ash; W/B; Water/Binder; Jb′; Complementary energy; σ; Fiber bridging stress; δ; Crack opening; σo; Maximum bridging stress; δ0;