مدیریت جمعیت

در این صفحه تعداد 11 مقاله تخصصی درباره مدیریت جمعیت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مدیریت جمعیت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدیریت جمعیت; Pedestrian crowds; Human crowds; Crowd safety; Crowd dynamics; Crowd management; Experimentation; Data collection; Empirical observations; Collective motion; Emergency evacuations; Crowd disasters; Laboratory experiments; Virtual-reality experiments; Evac
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدیریت جمعیت; Crowd management; Evacuation planning; Emergency evacuation; Safety; Public transport stations; Survey methods; Discrete choice analysis; Econometric modelling; Stated choice methods; Error-component mixed logit