اسکن سی تی

در این صفحه تعداد 82 مقاله تخصصی درباره اسکن سی تی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اسکن سی تی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اسکن سی تی; CT scanning; ground-glass opacity nodule; lung cancer; AIS; adenocarcinoma in situ; GGN; ground-glass opacity nodule; GGO; ground-glass opacity; HU; Hounsfield unit; MIA; minimally invasive adenocarcinoma; ROC; receiver operating characteristic;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اسکن سی تی; U. deningeri; Middle Pleistocene; CT scanning; Endocranial anatomy; European ursid evolutionU. deningeri; Pléistocène moyen; Tomographie; Anatomie endocrânienne; Évolution des ursidés européens