سیکلوکسن

در این صفحه تعداد 312 مقاله تخصصی درباره سیکلوکسن که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سیکلوکسن (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سیکلوکسن; Cyclohexene; Selective oxidation; Green chemistry; 7-Oxabicyclo[4.1.0]heptane; Cyclohexane-1,2-diol; Adipic acid; Cyclohex-2-en-1-ol; Cyclohex-2-en-1-one;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سیکلوکسن; RO2 radicals; Cyclohexene; Ozonolysis; HOMs; CIMS; Carbon closure; NH4+-CI3-TOF; NH4+-Chemical Ionization 3 - Time of Flight; acetate-CI-API-TOF; Acetate-chemical ionization; atmospheric pressure interface; Time of Flight; OMs; Oxidized Product Molecules;