داکوتا

در این صفحه تعداد 7 مقاله تخصصی درباره داکوتا که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI داکوتا (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: داکوتا; Instrumented indentation; Pipeline; Welding; Inverse; Mechanical characterization; Indentation technique; Flat-tip indenter; CI; Confidence Interval; DAKOTA; Design Analysis Kit for Optimization and Terascale Applications; EGO; Efficient Global Optimizati
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: داکوتا; Manifold; Microchannel; Uncertainty quantification; Optimization under uncertainty; DAKOTA; Generalized polynomial chaos; Sensitivity analysis