جنگل های بافتنی

در این صفحه تعداد 64 مقاله تخصصی درباره جنگل های بافتنی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI جنگل های بافتنی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جنگل های بافتنی; Fukushima Prefecture; Iodine; Iodide; Iodate; Organo-iodine; Speciation; Plutonium; Isotopic ratio; Cesium; pH; Eh; Soil organic matter (SOM); Nitrogen-containing organic compounds; Deciduous forest; Coniferous forest; Urban; Paddy; Stemwater; Throughfall
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جنگل های بافتنی; Deciduous forest; Temperate forest; Tree species; Bayesian count models; Model comparison; Ordered categorical data; Equivalence tests; Quercus