خاتمه دادن

در این صفحه تعداد 121 مقاله تخصصی درباره خاتمه دادن که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI خاتمه دادن (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خاتمه دادن; AWEA; American Wind Energy Association; BoM; bill of materials; CWEA; Chinese Wind Energy Association; EoL; end-of-life; EWEA; European Wind Energy Association; GWEC; Global Wind Energy Council; IEA; International Energy Association; kt; kilo tonnes; Mt;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خاتمه دادن; Decommissioning; Large components dismantling; Steam generator; External exposure; Internal exposure; Collective effective dose;