نیروی انفجار

در این صفحه تعداد 14 مقاله تخصصی درباره نیروی انفجار که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI نیروی انفجار (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نیروی انفجار; AFM; atomic force microscopy; A-AW; air to air-water-interface; TPC; three phase contact; W-WA; water to water-air-interface; AFM; Capillary force; Detachment force; Energy of adhesion; Interfacial deformation; Spring model;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نیروی انفجار; Capsicum frutescens; Depolymerization; Detachment force; Methanol; RipeningDPE, degree of pectin esterification; EZ, ‘Easy Pick’; FDF, fruit detachment force; HP, ‘Hard Pick’; PG, polygalacturonase; PG-Redc, PG activity by generation of reducing groups; P