زوال

در این صفحه تعداد 357 مقاله تخصصی درباره زوال که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI زوال (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: زوال; Deterioration; Intraparenchymal hemorrhage; Mortality; Transfer; Youden Index; CT; Computed tomography; GCS; Glasgow Coma Scale; IPH; Intraparenchymal hemorrhage; IVH; Intraventricular hemorrhage; OR; Odds ratio; ROC; Receiver operating characteristic;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: زوال; Biodegradable mulch; Deterioration; Image analysis; Weight loss; Human visual assessment; Mulch residues; Polyethylene; PE; Biodegradable; BD; Mater-Bi®; MB; Sphere 4; Sp4; Sphere 6; Sp6; Bioflex®; BFx; Ecovio®; Eco; MimGreen®; MG; Days after transpla