مطالعات DFT

در این صفحه تعداد 129 مقاله تخصصی درباره مطالعات DFT که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مطالعات DFT (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مطالعات DFT; DMF; N,N-dimethylformamide; DMA; N,N-dimethylamine; py; pyridine; DMSO; dimethylsulfoxide; MeOH; methanol; ESI; electrospray ionization; SC-XRD; single crystal X-ray diffraction; HOMO; highest occupied molecular orbital; LUMO; lowest unoccupied molecular
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مطالعات DFT; UV-Vis; UV-Visible; ESI-MS; electron spray ionization-mass spectroscopy; EPR; electron paramagnetic resonance; HOMO; highest occupied molecular orbital; DFT; density functional theory; LUMO; lowest unoccupied molecular orbital; FLC; friend erythroleuk