طبقه بندی تشخیصی

در این صفحه تعداد 29 مقاله تخصصی درباره طبقه بندی تشخیصی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI طبقه بندی تشخیصی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: طبقه بندی تشخیصی; AUC; area under the curve; Cpex; excess specific heat capacity; DSC; differential scanning calorimetry; GLM; generalized linear model; LASSO; least absolute shrinkage and selection operator; LDA; linear discriminant analysis; LDA-LASSO; lasso constrained
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: طبقه بندی تشخیصی; CTAI; Competitive Trait Anxiety Inventory; FD; focal dystonia; FDM; focal dystonia in musicians; FHD; focal hand dystonia; FMPS; Frost Multidimensional Perfectionism Scale; HM; healthy musicians; SCQ; Stress Coping Questionnaire; Focal dystonia; Musicians