از دست دادن دی الکتریک

در این صفحه تعداد 225 مقاله تخصصی درباره از دست دادن دی الکتریک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI از دست دادن دی الکتریک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: از دست دادن دی الکتریک; Biorefinery; Pretreatment; Lignocellulosic material; Microwave heating; Bioethanol; Biofuels; LCMs; lignocellulosic materials; MHP; microwave heating processing; MHz; megahertz; GHz; gigahertz; ε'; dielectric constant; ε″; dielectric loss; tan d; loss
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: از دست دادن دی الکتریک; PVDF; Ferroelectric polymer; Copolymerization; Grafting; Energy storage; Dielectric constant; Dielectric loss; Breakdown strength;