هزینه های مستقیم پزشکی

در این صفحه تعداد 14 مقاله تخصصی درباره هزینه های مستقیم پزشکی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI هزینه های مستقیم پزشکی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هزینه های مستقیم پزشکی; Direct medical costs; Cost-utility index; Utilities; Quality of life; Continuous ambulatory peritoneal dialysis; Automated peritoneal dialysis;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هزینه های مستقیم پزشکی; Food allergy; food anaphylaxis; economic burden; direct medical costs; indirect costs; cost of illness; CCS; Clinical Classifications Software; CPT; Current Procedural Terminology; ED; Emergency department; FAA; Food allergy and anaphylaxis; HCUP; Healthc