تکنولوژی مخرب

در این صفحه تعداد 27 مقاله تخصصی درباره تکنولوژی مخرب که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تکنولوژی مخرب (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تکنولوژی مخرب; Technology monitoring; Technological forecasting; Patent-development paths; Topic modeling; K-core analysis; Disruptive technology; Photovoltaic industry;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تکنولوژی مخرب; Disruptive innovation; Disruptive innovations; Disruptive technology; Disruptive technologies; Ex ante identification; Technological forecasting; Software markets; Software industry; Network effects; Web applications; Web 2.0; Google; Microsoft; Office ap