احتراق قطره

در این صفحه تعداد 88 مقاله تخصصی درباره احتراق قطره که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI احتراق قطره (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: احتراق قطره; Droplet combustion; Hypergolic fuel; Sodium borohydride; Autoignition; Hydrogen peroxide; ADN; Ammonium dinitramide; HAN; Hydroxylammonium nitrate; HTP; High-test peroxide; MMH; Monomethylhydrazine; NTO; Dinitrogen tetroxide; TMEDA; N, N, N′, N′-Tetra
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: احتراق قطره; NP; nanoparticle; CNT; carbon nanotubes; FGS; functionalized graphene sheets; PLR; particle loading rate; Lel; liquid phase Lewis number; R; initial droplet radius; Rf; flame stand-off distance; α; ejection impact parameter; DL-instability; Darrieus-La