موتور سوخت دوگانه

در این صفحه تعداد 59 مقاله تخصصی درباره موتور سوخت دوگانه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI موتور سوخت دوگانه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: موتور سوخت دوگانه; Precise control; Diesel substitution rate; Dual fuel engine; Support vector regression; Closed-loop control algorithm; excess air coefficient;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: موتور سوخت دوگانه; CFD; computational fluid dynamics; CFM; Coherent Flame Model; CI; compression ignition; CO; carbon monoxide; CNG; compressed natural gas; ECU; engine control unite; EGR; exhaust gas recirculation; ESC; European steady cycle; FSN; filter smoke number; HRR;