دو منظوره

در این صفحه تعداد 10 مقاله تخصصی درباره دو منظوره که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI دو منظوره (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: دو منظوره; GY; grain yield; FIPAR; fraction of intercepted photosynthetically active radiation; IPAR; cumulated photosynthetically active intercepted radiation; TE; transpiration efficiency; NUE; nitrogen uptake efficiency; TS; terminal spikelet stage; PHY; phylloch
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: دو منظوره; GY, grain yield; FIPAR, fraction of intercepted photosynthetically active radiation; IPAR, cumulated photosynthetically active intercepted radiation; RUE, radiation use efficiency; TE, transpiration EfficiencyTriticale; Dual purpose; Radiation interceptio