حذف رنگ

در این صفحه تعداد 337 مقاله تخصصی درباره حذف رنگ که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI حذف رنگ (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: حذف رنگ; Electrospinning; Composite mats; Emeraldine base polyaniline; Dye removal; Water remediation; NW; nonwoven; PS; polystyrene; PANI; polyaniline; CR; Congo red; ES; electrospinning; ICPs; intrinsically conducting polymers;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: حذف رنگ; Pectin (PubChem CID: 441476); Cellulose (PubChem CID: 3084047); Hydrochloric acid (PubChem CID: 313); Nitric acid (PubChem CID: 944); Calcium chloride (PubChem CID: 5284359); Sodium hydroxide (PubChem CID: 14798); Peroxide hydrogen (PubChem CID: 784); Met