پلاریزه شدن هسته پویا (DNP)

در این صفحه تعداد 21 مقاله تخصصی درباره پلاریزه شدن هسته پویا (DNP) که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پلاریزه شدن هسته پویا (DNP) (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پلاریزه شدن هسته پویا (DNP); Hyperpolarized 13C; Dynamic nuclear polarization (DNP); Non-alcoholic fatty liver disease (NAFLD); High-fat diet; NAFLD; Non-alcoholic fatty liver disease;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پلاریزه شدن هسته پویا (DNP); ADC; apparent diffusion coefficient; MR; magnetic resonance; MRS; magnetic resonance spectroscopy; DNP; dynamic nuclear polarization; RCC; renal cell carcinoma; DMEM; Dulbeco's Modified Eagle's medium; DIDS; 4,4′-Diisothiocyanostilbene-2,2′-disulf