شیردهی زودرس

در این صفحه تعداد 71 مقاله تخصصی درباره شیردهی زودرس که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI شیردهی زودرس (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شیردهی زودرس; N; nitrogen; MP; metabolizable protein; RDP; rumen degradable protein; RUP; rumen undegradable protein; AA; amino acids; DM; dry matter; TMR; total mixed ration; ADF; acid detergent fiber; NDF; neutral detergent fiber; ADIN; acid detergent insoluble nitro
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شیردهی زودرس; BCS, body condition score; BW, body weight; DHA, daily herbage allowance; DIM, days in milk; DM, dry matter; GP, grazing paddock; ME, metabolizable energy; NEB, negative energy balanceGrazing; Early lactation; Primiparous; Herbage allowance