شرق آسیا در حال افزایش است

در این صفحه تعداد 86 مقاله تخصصی درباره شرق آسیا در حال افزایش است که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI شرق آسیا در حال افزایش است (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شرق آسیا در حال افزایش است; anomalías magnéticas marinas; tectónicas de placas; Dorsal ‘East Pacific Rise’; trinchera Mesoamericana; reconstrucciones de las placasmarine magnetic anomalies; plate tectonics; East Pacific Rise; Middle America Trench; Mexico; plate reconstructions; Riv
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شرق آسیا در حال افزایش است; East Pacific Rise; Lithosphere; Oceanic Uppermost Mantle; Low-velocity zone; Ambient noise; Fundamental- and higher-mode Scholte-Rayleigh wavesDorsale Est Pacifique; Lithosphère; Manteau océanique supérieur; Zone de faible vitesse; Bruit ambiant; Modes fo