آشنایی با موضوع

روش الکتروفنتون یک روش اکسیداسیون شیمیایی غیرمستقیم همراه با قدرت اکسیدکنندگی بالا نسبت به روش اکسیداسیون آندی می‌باشد که برای بهبود کیفیت آب به کار می‌رود. این روش یک فرآیند اکسیداسیون پیشرفته الکتروشیمیایی محسوب می‌شود. فرآیند الکتروفنتون دارای مراحل زیر است: الف: پراکسیدهیدروژن به کمک کاهش الکتروشیمیایی اکسیژن حل‌شده به وجود می‌آید ب: احیای آهن در کاتد طبق واکنش.
در این صفحه تعداد 329 مقاله تخصصی درباره الکتروفنتون که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI الکتروفنتون (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: الکتروفنتون; Photo-Fenton; Anodic oxidation; RuO2/IrO2 dimensional stable anodes (DSA); Water treatment technologies; Actual effluent; electro-Fenton;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: الکتروفنتون; A; absorbance of the most intense UV/Vis peak; A0; initial absorbance of the most intense UV/Vis peak; ACF; activated carbon fiber; Ag/AgCl; reference electrode of Ag/AgCl (KCl saturated); ALD; atomic layer deposition; AOP; advanced oxidation process; APS