هیدروژن الکتروکاتالیستی

در این صفحه تعداد 31 مقاله تخصصی درباره هیدروژن الکتروکاتالیستی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI هیدروژن الکتروکاتالیستی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هیدروژن الکتروکاتالیستی; Electrode materials; Electrocatalytic hydrogenation; Reaction kinetics; Furfural; Furfuryl alcohol;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هیدروژن الکتروکاتالیستی; Hydrogenation; Electrocatalysis; X-ray absorption spectroscopy; TCH; thermal catalytic hydrogenation; ECH; electrocatalytic hydrogenation; EXAFS; extended X-ray absorption fine structure; XANES; X-ray absorption near edge spectroscopy; HAADF; high angle a