تعیین الکتروشیمیایی

در این صفحه تعداد 96 مقاله تخصصی درباره تعیین الکتروشیمیایی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تعیین الکتروشیمیایی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تعیین الکتروشیمیایی; Theophylline (PubChem CID: 2153); Sodium dodecyl sulfate (PubChem CID: 3423265); 1-Dodecanethiol (PubChem CID: 8195); Tetraethoxysilane (PubChem CID: 6517); Phenyltriethoxysilane (PubChem CID: 13075); Cetyltrimethylammonium bromide (PubChem CID: 5974); So
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تعیین الکتروشیمیایی; Molecularly imprinted polymers; Electrochemical sensor; Hollow nickel nanospheres; Graphene quantum dots; Bisphenol S; Electrochemical determination;