اجراهای الکتروشیمیایی

در این صفحه تعداد 113 مقاله تخصصی درباره اجراهای الکتروشیمیایی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اجراهای الکتروشیمیایی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اجراهای الکتروشیمیایی; Poly(m-phenylene isophthalamide); Nonsolvent introduced phase separation; High-heat resistance; Electrochemical performances; Lithium-ion batteries
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اجراهای الکتروشیمیایی; Rechargeable lithium batteries; LiV3O8/poly (3, 4-ethylenedioxythiophene) composites; Cathode materials; In-situ oxidative polymerization method; Electrochemical performances;