درمان الکتروشیمیایی

در این صفحه تعداد 136 مقاله تخصصی درباره درمان الکتروشیمیایی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI درمان الکتروشیمیایی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: درمان الکتروشیمیایی; DC; direct current; EChT; electrochemical treatment; NaCl; sodium chloride; PEEK; polyethylethylketone; TR/TE; repetition time/echo time; TSE; turbo spin echo; VIBE; volumetric interpolated breath-hold examination;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: درمان الکتروشیمیایی; AO; acridine orange; APDC; ammonium-pyrolidinedithiocarbamate; BOD; biochemical oxygen demand; CBMN; cytokinesis-block micronucleus assay; COD; chemical oxygen demand; EC; electrical conductivity; EtBr; ethidium bromide; HPBL; human peripheral blood lymph