مواد الکترود

در این صفحه تعداد 173 مقاله تخصصی درباره مواد الکترود که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مواد الکترود (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مواد الکترود; 3D printing; Electrochemical engineering; Electrode material; Porous electrode; Reaction environment; Reactor; Three-dimensional electrode; ABS; Acrylonitrile butadiene styrene; AC; Activated carbon; BTTR; Bipolar trickle tower reactor; FBE; Fluidised bed
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مواد الکترود; Batch cell; Cytochrome P450; Drug metabolism; Drug oxidation; Electrochemistry; Electrode material; Electrosynthesis; Flow-through cell; Metabolite; Preparative synthesis