الکترود

در این صفحه تعداد 566 مقاله تخصصی درباره الکترود که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI الکترود (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: الکترود; Neural interfaces; Conductive polymer hydrogel; Hydrogel; Conducting polymer; PEDOT; Surface modification; Electrodes; Drug delivery; Micropatterning; Surface attachment;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: الکترود; Ab; antibody; ACP; alternating current polarography; APBA; 4-(2-(4-acetylthio)phenyl)ethynyl)benzoic acid; APTA; ptamer; AuE; gold electrode; AuSPE; gold screen printed electrode; BDDE; boron doped diamond electrode; BR; Britton-Robinson; CNT; carbon nano