راه حل الکترولیت

در این صفحه تعداد 100 مقاله تخصصی درباره راه حل الکترولیت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI راه حل الکترولیت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: راه حل الکترولیت; Nanoparticle retention; Electrolyte solutions; Calcium carbonate (calcite); Interfacial forces; Derjaguin-Landau-Verwey-Overbeek (DLVO) theory; Surface charge;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: راه حل الکترولیت; Lithium-ion batteries; Electrolyte solutions; Novel electrolyte components; Electrode/electrolyte interfaces and interphases; Electrochemical techniques; Spectroscopic and spectrometric methods