آلاینده های تازه

در این صفحه تعداد 344 مقاله تخصصی درباره آلاینده های تازه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI آلاینده های تازه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آلاینده های تازه; CBZ; carbamazepine; AOPs; advanced oxidation processes; OSPW; oil sands process water; TOC; total organic carbon; ECs; emerging contaminants; UV; ultraviolet radiation; UVC; ultraviolet C (λ = 254 nm) radiation; UVA; ultraviolet C λ = 365 nm
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آلاینده های تازه; Chitosan (PubChem CID: 71853); Poly(vinyl alcohol) (PubChem CID: 3083375); Hydrochloric acid (PubChem CID: 313); Glutaraldehyde (PubChem CID: 3485); Metamizol (PubChem CID: 3111); Acetyl salicylic acid (PubChem CID: 2244); Acetaminophen (PubChem CID: 1983