انرژی فعال سازی

در این صفحه تعداد 34 مقاله تخصصی درباره انرژی فعال سازی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI انرژی فعال سازی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انرژی فعال سازی; Thioredoxin system; Streptococcus species; Microaerophiles; Dental pathogen; Food industry bacterium; DTNB; 5,5′-dithiobis-2-nitrobenzoic acid (DTNB); DTT; dithiothreitol; Ea; energy of activation; IPTG; isopropyl-β-thiogalactopyranoside; ROS; reactive
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انرژی فعال سازی; U(τ); fractional attainment of equilibrium; D0; self-diffusion coefficients; Ea; energy of activation; ΔS*; entropy of activation; (NH4)2S2O8; ammonium persulphate; ZrOCl2·8H2O; zirconium oxychloride; (NH4)6Mo7O24·4H2O; ammonium molybdate; i.d.; inter