گرفتگی

در این صفحه تعداد 612 مقاله تخصصی درباره گرفتگی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI گرفتگی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گرفتگی; Separation and restoration of quantum states; Entanglement; Disentanglement; Blind or unsupervised quantum processing; Control of quantum adaptive system; Cylindrical-symmetry Heisenberg coupling;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گرفتگی; Cancer; Reconfiguration; Modelling; Computation; Signalling; Programming; Network; Fractal; Entropy; Energy; Molecular crowding; Complexity; Entanglement; Emergent properties; Critical edges; Thermodynamics; Diffusion; Percolation; Metabolism; cancer reve