تعادل ثابت

در این صفحه تعداد 112 مقاله تخصصی درباره تعادل ثابت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تعادل ثابت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تعادل ثابت; WHDISWAMOMYUMU-QDEBKDIKSA-N; UMBNKBRSGVCABF-VYYXIRCESA-N; ME0329; N′-(5-chloro-2-hydroxy-3-methylbenzylidene)-2,4-dihydroxybenzhydrazide; ME0163; 2-oxo-2-[N-(2,4,6-trihydroxy-benzylidene)-hydrazino]-acetamide; L; ligand; T3SS; type three secretion syste
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تعادل ثابت; KiSAO; kinetic simulation algorithm ontology; MIASE; minimum information about a simulation experiment; MIRIAM; minimal information required in the annotation of models; NCBI; National Center for Biotechnology Information; SBO; systems biology ontology; S