من انحرافی هستم

در این صفحه تعداد 11 مقاله تخصصی درباره من انحرافی هستم که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI من انحرافی هستم (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: من انحرافی هستم; LA-MC-ICPMS; TIMS; Sm–Nd isotopes; Eu anomaly; Durango apatite; Hondo Canyon titanite; Daibosatsu allanite; Mae Klang monazite; Trebilcock monazite; Synthetic Nd-doped glasses; Synthetic LREE-doped glasses; JNdi-1
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: من انحرافی هستم; pyroxenite xenoliths; Eu anomaly; O isotope inheritance; mineralogical transformation; subducted gabbroic oceanic crust; subcontinental lithospheric mantle; Northeast China