واکنش گرمازا

در این صفحه تعداد 65 مقاله تخصصی درباره واکنش گرمازا که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI واکنش گرمازا (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: واکنش گرمازا; Temporary crown and bridge materials; Provisional restoration materials; Polymers; Plasticizer; Water absorption/desorption; Equilibrium uptake/loss; Solubility; Diffusion coefficient; Mechanical properties; Exothermic reaction;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: واکنش گرمازا; Process intensification; Microstructured reactor; Multi-injection; infrared thermography; Exothermic reaction; Cyclization of pseudoionone