گسترش

در این صفحه تعداد 659 مقاله تخصصی درباره گسترش که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI گسترش (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گسترش; Popcorn; Expansion; Nutrition; SensoryABTS*; (2,2 azino-bis (3 ethylbenzothiazoline-6-sulfonic acid) diammonium salt); DPPH*; (1,1-diphenyl-2-picrylhydrazyl); HCl; Hydrochloric acid; PA; Pattern analytical
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گسترش; Offshore wind; Expansion; Profitability; Levelised cost of electricity (LCoE); Renewable energy policy; OWF; offshore wind farm; LCoE; levelised cost of electricity; ROCs; renewables obligation certificates; CfD; contract for difference; CapEx; capital ex