انفجاری

در این صفحه تعداد 164 مقاله تخصصی درباره انفجاری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI انفجاری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انفجاری; Capillary electrophoresis; Explosive; Inorganic; Instrumentation; Microchip; Organic; Portable CE; Recent CE; Review; Sensor; AD; amperometric detection; ANAL; ammonium nitrate aluminium powder; ANFO; ammonium nitrate fuel oil; APTS; 8-aminopyrene-1,3,6-t
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انفجاری; Ammonium nitrate; Isotope-ratio mass spectrometry; (laser ablation–) inductively coupled plasma–mass spectrometry; Explosive; Chemical profiling; Likelihood ratios