آزمایشات تغذیه

در این صفحه تعداد 21 مقاله تخصصی درباره آزمایشات تغذیه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI آزمایشات تغذیه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آزمایشات تغذیه; Hygrophorus abieticola; Feeding experiments; Hygrophorones; Cyclopentenones; Basidiomycetes; 13C labelled precursors; INADEQUATE; Acetyl-CoA; Oxidised fatty acids; Symmetrical intermediate;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آزمایشات تغذیه; Triphyophyllum peltatum; Kniphofia sp.; Drechslera catenaria; Galeruca tanazeti; Nocardia; Streptomyces; Biosynthesis; Feeding experiments; Anthraquinones; Naphthylisoquinoline alkaloids; Polyketides; Chrysophanol; Harris-Franck ketone (genoketide A1);