سرخس

در این صفحه تعداد 77 مقاله تخصصی درباره سرخس که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سرخس (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سرخس; ERP; event-related potential; FRN; feedback-related negativity; MFN; medial-frontal negativity; fERN; feedback error-related negativity; RT; response time; WAIS-R; Wechsler Intelligence Scale Revised; IQ; intelligence quotient; VQ; verbal quotient; PQ; pe
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سرخس; TFST; total flavonoids of Selaginella tamariscina (Beauv.) Spring; IDF; International Diabetes Federation; WHO; World Health Organization; STZ; streptozotocin; HFD; high fat diet; FBG; fasting blood glucose; OGTT; oral glucose tolerance; HbA1c; glycosylat