خنک سازی فیلم

در این صفحه تعداد 193 مقاله تخصصی درباره خنک سازی فیلم که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI خنک سازی فیلم (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خنک سازی فیلم; Film cooling; Barchan dune inspired film cooling design; Counter rotating vortex structures; PIV measurements; PSP technique; Mass transfer analog in determining film cooling effectiveness; Aerodynamic loss of film cooling design;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خنک سازی فیلم; Aerodynamic losses; Film cooling; Turbine cooling; Particle image velocimetry; CCD; Charge Coupled Device; FOV; Field of View; HPC; High Pressure Compressor; HPT; High Pressure Turbine; IAL; Integrated Aerodynamic Losses; KE; Kinetic Energy; PIV; Particle