پیش بینی مالی

در این صفحه تعداد 34 مقاله تخصصی درباره پیش بینی مالی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پیش بینی مالی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پیش بینی مالی; Algae; New food technology; Biofuels; Techno-economic analysis; Financial forecasting; Food-energy nexus; CAPEX; capital expenses; CHG; catalytic hydrothermal gasification; CHP; combined heat and power; DAP; diammonium phosphate; DBF; direct biomass to fo
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پیش بینی مالی; C12 Hypothesis Testing: General; C46 Specific Distributions • Specific Statistics; C53 Forecasting and Prediction Methods • Simulation Methods; E32 Business Fluctuations • Cycles; E37 Forecasting and Simulation: Models and Applications; Q47 Energy F