ذرات ریز

در این صفحه تعداد 412 مقاله تخصصی درباره ذرات ریز که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ذرات ریز (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ذرات ریز; AAP; Ambient air pollution;; AOD; Aerosol optical depth; COPD; Chronic obstructive pulmonary disease; CRF; Concentration-response function; CTM; Chemical Transport Model; GBD; Global Burden of Disease; IER; Integrated Exposure Risk; IHD; Ischemic heart di
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ذرات ریز; Escape; European Study of Cohorts for Air Pollution Effects; GBD; Global Burden of Disease; HIA; Health impact assessment; Insee; National Institute of Statistics and Economic studies; PM; Particulate matter; PM2.5; Particulate matter with an aero-dynamic