انگشتان دست

در این صفحه تعداد 70 مقاله تخصصی درباره انگشتان دست که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI انگشتان دست (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انگشتان دست; Fingers; Hand; Passive stretching; Rehabilitation; Stroke; ANOVA; analysis of variance; BBT; Box and Blocks Test; GWMFT; Graded Wolf Motor Function Test;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انگشتان دست; Biofeedback, psychology; Fingers; Hand; Rehabilitation; Feedback, sensory; Stroke; Touch; ANOVA; analysis of variance; ARAT; Action Research Arm Test; BBT; Box and Block Test; EDC; extensor digitorum communis; FDI; first dorsal interosseous; FDS; flexor d