حجم محدود

در این صفحه تعداد 103 مقاله تخصصی درباره حجم محدود که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI حجم محدود (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: حجم محدود; Chicken breast; Freezing time; Experimental data; Semi-empirical models; CFD; STAR-CCM+; Poitrine de poulet; Durée de congélation; Données expérimentales; Modèles semi-empiriques; CFD; STAR-CCM+; CFL; Courant Friedrichs and Lewy condition; FDM; finit
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: حجم محدود; AD; algorithmic differentiation; ADOL-C; automatic differentiation by overloading in C++; BDF; backward differentiation formula; CADET; Chromatography Analysis and Design Toolkit; DAE; differential-algebraic equation; FV; finite volumes; FD; finite differ