جریان شبیه سازی

در این صفحه تعداد 81 مقاله تخصصی درباره جریان شبیه سازی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI جریان شبیه سازی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جریان شبیه سازی; Thrombin; Coagulation; Coagulation modelling; Coagulation under flow; Thrombin generation; Thrombin generation modelling; Simulation of thrombin generation; Flow simulation; Computational fluid dynamics; Coagulation test; Phenomenological model;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جریان شبیه سازی; Aerodynamics; Aerospike nozzle; Flow simulation; Flow separation; Gas density effect; Over-expanded flow; Reynolds-averaged Navier–Stokes (RANS)
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جریان شبیه سازی; Point bar; Meandering rivers; Tremp-Graus basin; Outcrop reservoir characterisation; Facies heterogeneity; High-resolution 3D geocellular facies model; Flow simulation; Recovery efficiency;