تختهای مایع

در این صفحه تعداد 293 مقاله تخصصی درباره تختهای مایع که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تختهای مایع (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تختهای مایع; AER; Absorption Enhanced Reforming; BFB; Bubbling Fluidized Bed; BioHPR; Biomass Heatpipe Reformer; DFB; Dual Fluidized Bed; CFB; Circulating Fluidized Bed; CHP; Combined Heat and Power; HPR; Heatpipe Reformer; MBG; Moving Bed Gasification; SNG; Substitut
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تختهای مایع; Liquid bridge and solid bridge forces; Fluidized beds; Electro-magnetic induction heating; Relative solid bridge force; Meso-scale agglomeration; Agglomerating mechanism;