هیدرولوژی جنگل

در این صفحه تعداد 67 مقاله تخصصی درباره هیدرولوژی جنگل که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI هیدرولوژی جنگل (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هیدرولوژی جنگل; AHD; Australian Height Datum; COAG; Council of Australian Governments; DBHOB; diameter at breast height over bark; MDB; Murray Darling Basin; MDBA; Murray Darling Basin Authority; NWI; National Water Initiative; Forest hydrology; Radiata pine; Plantation
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هیدرولوژی جنگل; BIC; Bayesian information criterion; CUSUM; Cumulative sum; DBHOB; Diameter at breast height over bark; NSW; New South Wales; RSS; Residual sum of squares; Forest hydrology; Eucalyptus forest; Regrowth; Water use; Structure change analysis; Southeastern A