قدرت شکستگی

در این صفحه تعداد 188 مقاله تخصصی درباره قدرت شکستگی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI قدرت شکستگی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: قدرت شکستگی; Carbohydrate-based fat mimetics; Experimental design; Optimization; Response surface methodology; Adj. R2; adjusted determination coefficient; ANOVA; analysis of variance; b0; constant value in the polynomial model; b1; linear coefficient for shortening r
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: قدرت شکستگی; Ultrasonic nanocrystal surface modification (UNSM); Bulk metallic glasses; Fracture strength; Compressive residual stress; Shear bands propagation; Molecular dynamics simulation;