از دست دادن اصطکاک

در این صفحه تعداد 16 مقاله تخصصی درباره از دست دادن اصطکاک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI از دست دادن اصطکاک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: از دست دادن اصطکاک; AS; air standard; EF; ecological function; EGR; entropy generation rate; FL; friction loss; FTT; finite time thermodynamics; HTL; heat transfer loss; ICE; Internal combustion engine; IIL; internal irreversibility loss; IOC; irreversible Otto cycle; OP; op
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: از دست دادن اصطکاک; Design; Rotary compressor; Dynamic model; Mechanical efficiency; Friction loss; Conception; Compresseur rotatif; Modélisation dynamique; Rendement mécanique; Perte de charge frictionnelle;