فوکوشیما

در این صفحه تعداد 197 مقاله تخصصی درباره فوکوشیما که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فوکوشیما (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فوکوشیما; Extreme risk; National Risk Register; Government Office for Science; Fukushima; Flooding; Foresight; Cassandra; Machine learning; Governance; Innovation; Civil emergencies;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فوکوشیما; LDIR; low-dose ionizing radiation; NCRP; National Council on Radiation Protection and Measurements; INES; International Nuclear and Radiological Event Scale; NPP; Nuclear Power Plant; ROS; reactive oxygen species; RNS; reactive nitrogen species; Chernobyl